Tutvustus

Järveranna elurajoon

Harku järve kaldale metsade keskele rajatav Järveranna  elurajoon pakub võimalust  ehitada oma unistuste kodu 23-le perele. Uut kodukohta iseloomustab sõna otses mõttes selle unikaalne ja kordumatu asukoht, mis paikneb vahetult järve kaldal, looduskaunite  metsatukkade keskel. Ei mingit nii tavaliseks saanud lõputuid põlde või tühermaad,
kus vingete tuulete ja naabrite pilkude eest ei kaitse sind mitte miski. 
Siin põlispuude all saad sa tunda enast turvalisena,õnnelikuna, vabana.

Kõike seda ehedat loodust ja vaikust saad nautida vaid paari kilomeetri kaugusel linnamelust. Saad nautida üle sädeleva järvevee päikesetõusu ilu ja õhtupäikese sillerdavat mängu, saad nautida öist lummavat tuledes linnapanoraami. 

Kõik kinnistud on kõrghaljastusega ja osa lausa oma mustikametsaga.  Otse aia taga aga laiub põlismets. See pehme samblaga metsaalune on olnud aastaid koduks metskitsedele, rebastele, rääkimata oravatest ja teistest loomadest, lindudest. On keda metsas vaatamas  käia, kelle eest talvel hoolitseda. Kevadel ja vara suvel saad nautida järve äärest kostvat  võrratut ööbiku laulu.

Tule ja raja oma unistuste kodu just siia võrratu looduse keskele, mis samas asub uskumatult ligidal linnale, uskumatult ligidal kõikidele meile nii harjumuspärastele hüvedele. See on paik sinu uuele kaunile kodule.

Scroll to top